Categorie archief voor "Geen categorie"

KleipikkersRun 09/06/2019

JanD

3.3 km 1 : Vanwinkel Mitch         10:31  2 : De Rooy Lennard       10:50  3 : Aerts Kurt                    11:21 21 : Geerts Len                 14:44 34 : Geerts Loïs                 15:37 37 : Demeester Ditse         16:00 108 : Van Noten Dirk          26:43 6.6 km…

Lees verder

Meetria Triatlon 02/05/2019

JanD

Sprint 1/8   0.5/26/5 scratch 1 : de Bart Sander Foreign      00:08:15      00:37:41        00:18:29      01:05:38 2 : Lormans Jesse                      00:08:53      00:37:58        00:20:15      01:08:31 3 : Philips Siebe                          00:08:53      00:38:04       00:21:56      01:10:12 38 : bevers stef                           00:11:36      00:39:51      00:23:28      01:17:02    44 : de Meester Lune…

Lees verder

ATB Cross FAT 01/06/2019

JanD

Uitslag Open Klasse : 1 : Mertens Wout 2 : Van den Muysenbergh Rob 3 : Mertens Frank 4 : Schrauwen Kristof 14 : Horrevorst Raf 15 : Nyssens Joris 17 : Raats Kurt 19 : Donckers Tim

Lees verder

Triatlon Geel 12/05/2019

JanD

Sprint heren  0.5/18.8/5.1 1 : Laurens Verluyten             8:41       27:08    16:51               52:41 2 : Nick Thijs                             8:49       27:20    17:01               53:10 3 : Dieter Boeye                        8:44       27:27    17:32               53:44 132 : Tim Mallezie                 18:47      40:13     32:42            1:31:42 134 : Johan Deroo                   22:08       43:30    …

Lees verder

GP Tandje Bij 04/05/2019

Vrouwen (geen officiële uitslag) 2 : Merel Raats 3 : Leen Jochems Mannen +40 (geen officiële uitslag) 11 : Erik Augustijns Mannen -40 (geen officiële uitslag) DNF Jan Deckers DNF Rolf Raats DNF Jan Geerts DNF Bob van Bavel

Lees verder

Koers Brecht 28/04/2019

Mannen (geen officiële uitslag) 3 : Rolf Raats 4 : Jan Geerts 9 : Kurt Raats Vrouwen (geen officiële uitslag) 2 : Annemieke Genyn

Lees verder

Antwerp 10 miles 28-04-2019

JanD

Uitslag 16 km scratch   1 : Van Peborgh Nick                             0:48:42 2 : Goethals Benoit                                 0:49:15 3 : Snoussi Ramdan                               0:49:25   1769 : Van Ginneken Dinny                  1:13:01 5080 : Van der Meer Dennis                 1:21:42 6576 : Brughmans Tom                        1:24:38…

Lees verder

Antwerp Marathon 42.2KM 28-04-2019

JanD

1 : Van Schuerbeeck Willem            2:21:40 2 : Bekers Colin                                2:26:57 3 : Born Adrien                                 2:33:36   386 : Wout Roovers                       3:21:21 657 : Kris Anthonissen                 3:29:58   2681 : MozuYankee Georgina        5:41:50    

Lees verder

3kamp einduitslag 19-04-2019

JanD

Kids Naam  Zwemmen  Fietsen  Lopen Totaal 1 Jules Vermeiren 00:03:04 00:10:52 0:06:33 0:20:29 2 Thijs Vermeiren 00:03:49 00:11:06 0:06:54 0:21:49 3 Joren Roovers 00:03:34 00:10:26 0:07:55 0:21:55 4 Jopp Vermeiren 00:03:33 00:11:35 0:07:22 0:22:30 5 Hannes Roovers 00:03:48 00:11:55 0:07:00…

Lees verder

Loopproef 3kamp 19-04-2019

JanD

KIDS 1e – 3e Leerjaar 850M Naam   tijd  1 Vince van Hasselt 00:03:20 2 Loïs Geerts 00:03:22 3 Louis Gagelmans 00:03:35 4 Marie Gagelmans 00:03:37 5 Tuur Vermeiren 00:03:38 6 Jurre Raats 00:03:57 7 Larse Roovers 00:04:05 8 Elodie Brughmans…

Lees verder