Categorie archief voor "Geen categorie"

ATB Cross FAT 02/06/’18

JanD

uitslag open reeks : – 1    Danny Sleeckx – 2 Wout Mertens – 3 Jeroen van Gestel   – 11 Kristof Schrauwen – 18 Geert van Looveren – 22 Raf Horrevorst – 25 Pieter Brughmans -27 Joris Nyssens   -32…

Lees verder

20km van Brussel 27/05/’18

JanD

– 1       Hassan Chahdi                      1:02:56 – 2       Dely Arnaud                           1:04:16 – 3       van Droogenbroeck Lander   1:05:05   – 4345 Sven Anthonissen                  1:40:38   – 30473 Masson Marianne                 4:27:42   (ter info 6427 deelnemers hebben opgegeven !!!)  

Lees verder

Koers Tandje Bij 05/05/18

JanD

Geen klassement beschikbaar   +40 : Dominik van Dijck Kurt Raats   -40 : Bob van Bavel Rolf Raats Jan Kenis Jan Deckers

Lees verder

Kleipikkersrun St-Lenaarts 9.9 km

Raf Horrevorst

Heren: 1. Geert Lauryssen  Sint-Lenaarts  32:55 2. Erik Caluwaerts  Lier  34:43 3. Steven Bogaerts Brecht  35:37 … 38 Dinny Van Ginneken  Wuustwezel  43:28 … 103  Jef Donckers  Sint-Lenaarts  1:11:06 Dames: 1. Niene Beke Gent  44:12 2. Tamar Peled Berchem (Antwerpen) …

Lees verder

Kwarttriatlon Geel 1000/37/10 13/5/18

Raf Horrevorst

Algemene uitslag 1. Krug Alexis 01:41:45 2. Matthys Dries 01:43:52 3. De Vleeschouwer Thomas 01:45:01 …. 158. Jochems Leen 02:24:21 … 184. Scrinta Gabriël 02:44:08  

Lees verder

Antwerp 10 miles 22/04

Raf Horrevorst

Algemene uitslag: Rachid Yassine 47:18 Van Peborgh Nick 47.22 Michiels Yanick 48:25 … Van Ginneken Dinny 1:22:24 De Weert An 1:55:19 … 22234. Kam Owen 3:24:55

Lees verder

Marathon Antwerpen 22/04

Raf Horrevorst

Algemene uitslag 1. Koech Ezekiel 2:15:53 2. Korir Patrick 2:16:58 3. Tanui Evans 2:17:15 … 628. Vissers Kristof 3:41:22 … 2500. Kersemans Emiel 5:57:16 Kristof zijn tussentijden: 10km: 46min34 21,095km: 1u40:49 30km: 2u27:46 42,195km: 3u41:22 Verslag: Gemiddelde snelheid: 11,44 km/u…

Lees verder

Driekamp Einduitslag

JanD

KIDS NR NAAM ZWEMMEN FIETSEN LOPEN TOTAAL 1 Jules Vermeiren 0:07:46 0:11:30 0:05:05 0:24:21 2 Thijs Vermeiren 0:10:12 0:11:05 0:05:03 0:26:20 DAMES NR NAAM ZWEMMEN FIETSEN LOPEN TOTAAL 1 Lune de Meester 0:04:27 0:19:42 0:16:52 0:41:01 2 Leen Jochems 0:05:48…

Lees verder

Driekamp Lopen 4km

JanD

KIDS                     1.33km NR NAAM TIJD 1 Thijs Vermeiren 0:05:03 2 Jules Vermeiren 0:05:05 3 Vince Vermeiren 0:05:16 4 Hannes Roovers 0:05:28 5 Jopp Vermeiren 0:05:30 6 Len Geerts 0:05:40 7 Lode de Meester 0:05:41 8 Ditse De Meester 0:06:01 9…

Lees verder

Driekamp Fietsen 10,8km

JanD

KIDS  5,4KM NR NAAM TIJD 1 Len Geerts 0:10:20 2 Vince Vermeiren 0:10:59 3 Thijs Vermeiren 0:11:05 4 Lois Geerts 0:11:12 5 Jules Vermeiren 0:11:30 DAMES NR NAAM RONDE 1 RONDE 2 TIJD 1 Leen Jochems 0:09:22 0:09:15 0:18:37 2…

Lees verder