Categorie archief voor "Geen categorie"

Triatlon St-Jozef 0.4/20/4 04/08/2018

Raf Horrevorst

Uitslag trio’s 1. Team Limited Edtion   51m33s 2. De Goetschalckxkes 52m27s 3. BIR  53m37s … 9. VET stoempend 57m11s (oa Tim De Meester) 32. LADIES VET 1u05m48s (Elise Van Den Heuvel, Liesbeth Van Gestel, Lotte Van Dijck) 1ste volledige damesploeg…

Lees verder

Triatlon Beerse 0,4/22/6 28/07/2018

JanD

uitslag mannen : 1 : Jurgens Thomas          1:00:04 2 : Wuilmus Wouter           1:01:51 3 : Sels Lander                  1:01:59   16 : Deckers Jan             1:10:47 19 : Geerts Jan                1:11:12 26 : Kenis Jan                 1:12:47 54 : Mallezie Tim             1:39:30  …

Lees verder

Duatlon Notelaar 5-20-2 21/07

JanD

UITSLAG SOLO 1 : Sels Lander                   00:53:57 2 : Van Looveren Jens       00:54:04 3 : Bes Senne                     00:54:08   26 : Deckers Jan               01:00:51 36 : Geerts Jan                  01:02:52 44 : Bogaerts Stijn            01:04:48 60 : Beyers Thomas          01:06:48 64 :…

Lees verder

BIRATLON 07/07/18

JanD

Jongens 8-9 jaar : 1 : Bevers Cis 2 : Wauters Sibe 3 : Caeyens Flor   5 : Geerts Loïs 9 : Roovers Hannes   17 : Mathijs Nicolai   Jongens 10-11 jaar : 1 : Caeyens Stan 2…

Lees verder

Nationaal Mil. Kampioenschap Triatlon Offroad 600/22/5

Raf Horrevorst

Start 12h30 Zwemmen 600 m = 12m03s(43e plaats) MTB totaal 22 km met ronde 1 in 26m01s(43e) en ronde 2 in 27m25s(46e) 5 Km lopen met ronde 1 in 14m17s(67) + ronde 2 in 14m58s => 29:04 totaaltijd 1:34:46 55eplaats…

Lees verder

Lollepotters 0.3/18/4 30/06

JanD

HEREN : 1 : Van Looveren Bart      1:00:17 2 : Sels Lander                 1:00:34 3 : De Kort Simon             1:01:20   39 : Geerts Jan                1:08:48   209 : Carbonez Arnaud    1:59:49   DAMES : 1 : Bosch Evelyn               1:09:45 2…

Lees verder

Brechtse stratenloop 22/06

JanD

Meisjes 500m : 1 : Bo van Cauwenbergh  02:59 2 : Charlotte Kenis          03:02 3 : Louise Eelen                03:03   25 : Silke van Reck           06:22   Jongens 500m : 1 : Jaan de Cordt              02:34 2 : Cis Bevers                   02:35…

Lees verder

Ironman 70.3 Luxembourg 17/06

JanD

1,9km – 90,1km – 21,1km   1 : V. van de Walle      04:07:07 2 : C. Dubut                 04:10:42 3 : S. Veldeman           04:13:10   355 : J. Deckers         04:55:47   1666 : N. Adlinger       08:05:24     Swim : 00:35:48 Bike…

Lees verder

Triatlon Antwerpen 0.35 – 15 – 5 17/06

JanD

1 : Daniel Diaz Requena              00:45:45 2 : Mendiola Badaracco Rodolfo  00:49:32 3 : Monteyne Max                        00:50:11   127 : Mallezie Tim                      01:13:22   325 : Troukens Tiziana                01:54:04

Lees verder

EVL halve marathon Leverkusen (D) 10/06

JanD

HEREN : 1 : Fsehatsion Semere        1:11:37 2 : Mihretab Michael            1:14:15 3 : Rinke André                    1:14:48   94 : Vissers Kristof            1:35:32   1154 : Sanders Mark            3:06:11   Tussentijden : 5km   00:20:15 10km 00:42:26 (00:22:10) 15km 01:06:06 (00:23:39) 20km 01:30:37…

Lees verder