Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Voorinschrijven mogelijk tot zondag 6 mei 2017 – Maximum 100 koppels – VOL = VOL

 Inschrijven

  • Inschrijven kan tot zondag 6 mei 2017; Indien de laatste week voor tijdrit ingeschreven, verplicht je betalingsbewijs mee naar de start te nemen;
  • Minimum leeftijd = +16 jaar;
  • Deelnameprijs = € 20,00/koppel op voorhand te betalen (incl. goodiebag + verzekering);
  • Overschrijven op VET-rekening BE61 6528 3409 6517 met duidelijke vermelding van namen beide deelnemers;
  • Met de inschrijving verklaren de deelnemers zich akkoord met het reglement;

Inschrijving persoon 1

Man*Vrouw*

Inschrijving persoon 2

Man*Vrouw*

Opmerking: Velden met een * zijn verplicht

  • Inschrijvingen zijn pas geldig na overschrijving van het inschrijvingsgeld (€ 20/koppel);
  • Inschrijvingen blijven slechts 5 dagen gereserveerd. Indien binnen deze termijn het inschrijvingsgeld niet is overgemaakt op onze rekening wordt de inschrijving terug vrij gegeven!
Nr. Team Naam Persoon 1 Naam Persoon 2 Starttijd
1 VET  I Raats Rolf Van Bavel Bob 19.00 u.
2 VET  II Nyssens Joris Beyers Thomas 19.01 u.
3 VET 76 Augustyns Eric Van Looveren Geert 19.02 u.
4 SB-printing Bogaerts Stijn Aernouts Ils (V) 19.03 u.
5 We zullen wel zien … Van der Meer Dennis Lambregts Christine (V) 19.04 u.
6 Nonkel en nicht Anthonissen Wim De Meester Lune (V) 19.05 u.
7 Tjik tjak vollen bak Kenis Ben Aernouts Leen (V) 19.06 u.
8 Vlammend Ert Trappen Raats Kurt Vermeiren Kim (V) 19.07 u.
9 Cenosillicafobie Vermeiren Brent Vermeiren Ruth (V) 19.08 u.
10 Tandje Van Gils – Beyers Van Gils Jasper Beyers Lore (V) 19.09 u.
11 Team fasR Meeusen Jan Peeters Mira (V) 19.10 u.
12 RABC Declerck Philippe De Pooter Annick (V) 19.11 u.
13 Team Shop2Run Van Aelst Stefan Aerts Stacey (V) 19.12 u.
14 Bio duif De Bock Hannes Kenis Julie (V) 19.13 u.
15 Kantoor 1 Bastiaansen Patrick Matthijssen Ruud 19.14 u.
16 Team Ali Grand Cru Hendrikx Joren Frans Dave 19.15 u.
17 Team Ali Premium Van Aelst Stefan Leyssens Sam 19.16 u.
18 BIR17 Eelen Wim Van Looveren Jef 19.17 u.
19 Tandje Jean for kilometer champion Van Dijck Dieter Coninx Stef 19.18 u.
20 VETTE Leemstraat Horrevorst Raf Van Belle Patrick 19.19 u.
21 De Vlinders Martens Raf Baets Berten 19.20 u.
22 Tandje Tak Tak Mertens Jeff Neefs Stef 19.21 u.
23 Verdecke Declerck Jean-Paul Vermorgen Tars 19.22 u.
24 De Rappe Weverkes Kenis Filip Vanheuckelom Roel 19.23 u.
25 Stertrappers bis. Vanden Kieboom Wies Van Ceulen Dave 19.24 u.
26 Imponeren, gaan & overleven Bolckmans Lenz Verheyen Jens 19.25 u.
27 Landelijke Gilde Van Hasselt Jeroen Van Hoeydonck Tom 19.26 u.
28 Team M Horrevorst Dave van Balkom Max 19.27 u.
29 BIR 5 Goetstouwers Bart Van Dijck Kris 19.28 u.
30 BIRke plezierke Fleerackers Stefan Fleerackers Stig 19.29 u.
31 BIR 3 Anthonissen Kristof Van Dijck Jef 19.30 u.
32 Stertrappers 5 Chantrain Koen Vriends Louis 19.31 u.
33 Team Ali 2 Maes Tom Van Eyndhoven Geert 19.32 u.
34 Tandje knechten Aertsen Lucas Palinckx Mats 19.33 u.
35 Sanseveria’s on wheels Beyers Greet (V) Van Looveren Inge (V) 19.34 u.
36 De schone zusjes Gagelmans Ann (V) Leenaerts Danielle (V) 19.35 u.
37 Belle-soeur Van Gestel Liesbeth (V) Jochems Leen (V) 19.36 u.
38 Team Viekes Augustyns Lies (V) Folens Merel (V) 19.37 u.
39 Posthuisduifkes Van Hasselt Lieve (V) Van der Velden Karen (V) 19.38 u.
40 Fat-ladies Aernouts Ils (V) Joris Katrien (V) 19.39 u.
41 Gewoon gaan! De Vet Lotte (V) Devalckeneer Anneke (V) 19.40 u.
42 WTC De Zwaantjes Jespers Jasper Kenis Brend 19.41 u.
43 BIR 2 Aernouts Wim Van Santvoort Danny 19.42 u.
44 Tandje BRO’s Hermans Steve Aaron Martens 19.43 u.
45 Stertrappers 2 Van Loon Jan Deckers Nick 19.44 u.
46 Tandje Gilde Van Riel Brent Van Riel Patrik 19.45 u.
47 Kantoor 2 Vanden Bergh Maarten Brughmans Raf 19.46 u.
48 Lukebikers 2 Jacobs Geert Cop Joeri 19.47 u.
49 Vader en zeun Van Eekelen Erwin Van Eekelen Witse 19.48 u.
50 De toeristen Vandeputte Niels Meeusen Rik 19.49 u.
51 BIR 69 Peeters Kim Vandeputte Filip 19.50 u.
52 Uithangen mag! Van Gils Klaas Van Der Jonckheyd Frans 19.51 u.
53 WTC Tsjoepentrekkers Bogaerts Stijn Aernouts Wim 19.52 u.
54 De rasmussen van der Velden Rob van Bergen Jorn 19.53 u.
55 WTC de goed weer toerders Nelemans Yannick Slootmans Jeroen 19.54 u.
56 Tandje Aerts(en) Aerts Koen Thomas Aertsen 19.55 u.
57 Terbeek 2 Bernaerts Roel Van Buren Marino 19.56 u.
58 Broers Aernouts Aernouts Jan Aernouts Bert 19.57 u.
59 WTC Den Trapas Gysbrechts Philippe Goris Yves 19.58 u.
60 FAT I Aernouts Stef Verhoeven Ben 19.59 u.
61 Lukebikers Vanwesenbeeck Joris Vanwesenbeeck Arvid 20.00 u.
62 Tandje Boenkende Bouwvakkers Quirijnen Stef Ribbens Thijs 20.01 u.
63 Sensa Bikes Bes Senne Van Eyck Robbe 20.02 u.
64 Raffic Kets Anthony Van De Venne Jiri 20.03 u.
65 De Stoempers D’haenens Brett Stevens Koen 20.04 u.
66 Brachtse Bikers Truyen Tom Van Looveren Kristof 20.05 u.
67 BTT Augustyns Steven Lambrechts Jelle 20.06 u.
68 Posthuisstoempers Geysen Wouter Anthonissen Gert 20.07 u.
69 Vliegend VET Vermeiren Stijn Brughmans Patrick 20.08 u.
70 Team Coren Schalkwijk Robby Vermeiren Tom 20.09 u.
71 BIR1 Bogaerts Steven Dekkers Robin 20.10 u.
72 WTC Terbeek Van Velthoven Koen Donckers Tim 20.11 u.
73 Tandje Ancien Van Turnhout Bram Mertens Wout 20.12 u.
74 FAT Team Van Beeck Tom Van Riel Paul 20.13 u.
75 Bioracer De Meyer Tom Rombouts Erik 20.14 u.
76 FAT II Herthogs Thijs Van Hasselt Bart 20.15 u.
77 Alles kapot Thijs Nick Theblick Job 20.16 u.
78 Fast Action Team Anthonissen Stef Vermeiren Kris 20.17 u.
79 Tandje Kievit Van Dijck Lander Jacobs Berten 20.18 u.
80 Go FAT Go Bogaerts Stijn Van Den Muysenbergh Rob 20.19 u.
81 De Collega’s Van Gestel Jeroen Van Rooy Vincent 20.20 u.
82 Tandje stulp Anthonissen Thomas Huybrechts Michiel 20.21 u.
83 Atriac Vander Mast Wouter Krug Alexis 20.22 u.
84 Stertrappers De Meyer Robbe Lambrechts Joeri 20.23 u.
85 Tandje Triathlon Team Coninx Stef Janssens Robbe 20.24 u.
86 Chassezac Herremans Kris Van Looveren Bart 20.25 u.
87 Lange Manivellen De Meyer Berten De Meyer Senne 20.26 u.
88 BIR gemengd De Nayer Jan Costermans Ines (V) 20.27 u.

Wedstrijdinfo

  • Start: 19 uur – Kruispunt Ambachtstraat/ Tommelbergweg te Loenhout
  • Maximum 100 koppels
  • Prijsuitreiking: 22u00 Tent – Aparte klassementen
  • Minimum leeftijd + 16 jaar (- 16 jaar volledig uitgesloten, geen uitzonderingen)
  • Deelnemen en aankomen (blijven plakken) zijn belangrijker dan winnen.
  • Er wordt 2 dagen voor de wedstrijd een startlijst bekend gemaakt, hier staat je start uur op. Wij gaan als organisatie zelf de start volgorde bepalen zodat de sportieve capaciteiten van ieders tot zijn recht komen en dat het spannend blijft.
  • Gelieve een half uur voor aanvang van de wedstrijd aanwezig te zijn.
  • Als je te laat komt, kan je niet meer starten aangezien we een strak startschema hebben die het niet toelaat hiervan af te wijken.
  • De tijden worden geregistreerd met een chip, deze kan je bij aanmelding verkrijgen met een waarborg van 5 euro per persoon.
  • Het betreft een koppeltijdrit, dus ieder koppel moet over 2 chips beschikken bij vertrek anders volgt er een declassering.
  • Opzet sturen of triatlon sturen worden niet toegelaten.
  • Tijdrithelmen zijn niet toegestaan.
  • Valhelm wordt verplicht voor iedereen (zonder wordt er niet gestart).
  • Voorinschrijven kan tot zondag 21 mei 2017 of tot wanneer het volzet is.

Parcours

  • Het parcours spreekt voor zichzelf en  is 5,5 km (zie plannetje)
  • Parcours is verkeersvrij tijdens de wedstrijd
  • In het parcours liggen 2 bruggen over de autostrade.

Parcours

Praktisch:

  • Het beste is om gewoon met je fiets tot de Start & Finish zone te komen er zal plaats zijn om je fiets te parkeren.
  • Parkeren met de auto kan op een weide ter hoogte van de Ambachtstraat
  • Als je van Loenhout centrum komt gaan we de Sneppelweg een  enkele rijrichting maken, via deze weg kom je in de Ambachtstraat terecht waar je kan parkeren.
  • Mocht je tijdig terug naar huis willen gaan kan je via de Nieuwstraat terug richting centrum Loenhout.
  • De enkele rijrichting is tot 22 u van toepassing.

Reglement

  • Start 19 u
  • De koppels vertrekken met een tussentijd van 1 minuut.
  • Vertrek kruispunt Ambachtstraat en Tommelbergweg
  • Om alles vlot te laten verlopen willen we jullie vragen om zeker 30 minuten voor jullie starttijd aanwezig te zijn om de chips op te halen. (waarborg 5 euro per chip)
  • Verder worden de koppels ook 10 minuten voor vertrek verwacht aan de startzone.
  • Tijdritfietsen, tijdritsturen en tijdrithelmen zijn niet toegestaan.
  • Opzetsturen zijn niet toegelaten.
  • Over de uitlsag is geen discussie mogelijk.
  • De wedstrijdjury geeft geen info omtrent het eindresultaat voor het tijdstip van de prijsuitreiking.
  • Uitslag en prijsuitreiking om 22u in de tent.
  • Minimum leeftijd =+16
  • Het betreft een koppeltijdrit dus elke ploeg moet over 2 chips beschikken bij vertrek anders volgt er een declassering.
  • Het inschrijvingsgeld moet van te voren overgemaakt worden op de VET-rekening BE61 6528 3409 6517
  • Valhelm is verplicht voor iedereen ( zonder wordt er niet gestart).

Hieronder de link naar de uitslagen

Koppeltijdrit 5,5 km Loenhout 09/05/2018

uitslagen.3athlon.be
Koppeltijdrit 5,5 km Loenhout 09/05/2018
 

Met dank aan onze sponsors!!!!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.