Categorie archief voor "Geen categorie"

Militair Kampioenschap Triatlon 20/06/2019

JanD

Deelname Roel van Heuckelom : 0.75km zwemmen : 17:28 20km MTB : 57:20 5km lopen : 30:27 totaal 1:45:18

Lees verder

brechtse stratenloop 21/06/2019

JanD

DAMES 5KM : 1 : Hasse Fleerackers                  19:03 2 : Lune De Meester                    19:40 3 : Lisa Matthysen                         19:42 12 : Kato Gagelmans                    22:06  20 : Merel Gagelmans                23:05 89 : Sterre Raats                           28:31 95 : Kim Donckers                     …

Lees verder

KleipikkersRun 09/06/2019

JanD

3.3 km 1 : Vanwinkel Mitch         10:31  2 : De Rooy Lennard       10:50  3 : Aerts Kurt                    11:21 21 : Geerts Len                 14:44 34 : Geerts Loïs                 15:37 37 : Demeester Ditse         16:00 108 : Van Noten Dirk          26:43 6.6 km…

Lees verder

Meetria Triatlon 02/05/2019

JanD

Sprint 1/8   0.5/26/5 scratch 1 : de Bart Sander Foreign      00:08:15      00:37:41        00:18:29      01:05:38 2 : Lormans Jesse                      00:08:53      00:37:58        00:20:15      01:08:31 3 : Philips Siebe                          00:08:53      00:38:04       00:21:56      01:10:12 38 : bevers stef                           00:11:36      00:39:51      00:23:28      01:17:02    44 : de Meester Lune…

Lees verder

ATB Cross FAT 01/06/2019

JanD

Uitslag Open Klasse : 1 : Mertens Wout 2 : Van den Muysenbergh Rob 3 : Mertens Frank 4 : Schrauwen Kristof 14 : Horrevorst Raf 15 : Nyssens Joris 17 : Raats Kurt 19 : Donckers Tim

Lees verder

Triatlon Geel 12/05/2019

JanD

Sprint heren  0.5/18.8/5.1 1 : Laurens Verluyten             8:41       27:08    16:51               52:41 2 : Nick Thijs                             8:49       27:20    17:01               53:10 3 : Dieter Boeye                        8:44       27:27    17:32               53:44 132 : Tim Mallezie                 18:47      40:13     32:42            1:31:42 134 : Johan Deroo                   22:08       43:30    …

Lees verder

GP Tandje Bij 04/05/2019

Vrouwen (geen officiële uitslag) 2 : Merel Raats 3 : Leen Jochems Mannen +40 (geen officiële uitslag) 11 : Erik Augustijns Mannen -40 (geen officiële uitslag) DNF Jan Deckers DNF Rolf Raats DNF Jan Geerts DNF Bob van Bavel

Lees verder

Koers Brecht 28/04/2019

Mannen (geen officiële uitslag) 3 : Rolf Raats 4 : Jan Geerts 9 : Kurt Raats Vrouwen (geen officiële uitslag) 2 : Annemieke Genyn

Lees verder

Antwerp 10 miles 28-04-2019

JanD

Uitslag 16 km scratch   1 : Van Peborgh Nick                             0:48:42 2 : Goethals Benoit                                 0:49:15 3 : Snoussi Ramdan                               0:49:25   1769 : Van Ginneken Dinny                  1:13:01 5080 : Van der Meer Dennis                 1:21:42 6576 : Brughmans Tom                        1:24:38…

Lees verder

Antwerp Marathon 42.2KM 28-04-2019

JanD

1 : Van Schuerbeeck Willem            2:21:40 2 : Bekers Colin                                2:26:57 3 : Born Adrien                                 2:33:36   386 : Wout Roovers                       3:21:21 657 : Kris Anthonissen                 3:29:58   2681 : MozuYankee Georgina        5:41:50    

Lees verder